Ferie zimowe 2019

Każdego roku rodzice młodszych i tych nieco starszych dzieci stają przed dylematem gdzie udać się na zimowy odpoczynek całą rodziną. Idealnie byłoby, aby w wybranej ofercie na ferie zimowe 2019 znalazło się zarówno coś dla najmłodszych, jak i samych rodziców.

 

Czy takie ferie w ogóle są możliwe?

 

Odpowiedź brzmi TAK! Wystarczy wybrać się na zimowy wypoczynek do baśniowego Zamku Kliczków. W ramach pakietu zapewniamy nie tylko pięć noclegów dla całej rodziny, ale również wyborne śniadania i rozgrzewające obiadokolacje. Ponadto mamy w planach również wiele atrakcji takich jak kulig po okolicznych zasypanych śniegiem lasach, urokliwe przejażdżki wozem w zimowych okolicznościach przyrody, odkrywanie tajemnic zamku
w czasie jego zwiedzania czy organizację zimowego ogniska z pieczeniem pysznych kiełbasek.

 

Czy to wszystko? Bynajmniej!

 

Dla maluchów organizujemy animacje, gry, zabawy a rodziców zapraszamy do naszego spa, na basen, siłownię oraz do sauny. Przecież im też należy się chwila relaksu i ucieczki do codziennych trosk. Warto także zaplanować rodzinną wyprawę do naszej Stajni Książęcej gdzie znaleźć można atrakcje dla dużych i małych. Tak, więc jeśli jeszcze nie macie rodzinnych planów na ferie zimowe 2019, to zapraszamy do Zamku Kliczków!