Kameralne pobyty szkoleniowe Dolny Śląsk

Organizacja konferencji czy dużego spotkania biznesowego bez wątpienia wymaga koordynacji wielu różnorodnych spraw, bez których wydarzenie nie może się odbyć. Jedną z najważniejszych jest wybór odpowiedniego miejsca.

A może konferencja na zamku?

 

 

W pierwszej chwili taki pomysł może się wydać nie do zrealizowania, ale zapewniamy, że to tylko pozory. Bez najmniejszych przeszkód można zorganizować konferencję z dala od miejskiego zgiełku w malowniczym Zamku Kliczków. Obiekt ten idealnie nadaje się również na kameralne pobyty szkoleniowe dolny Śląsk. Szczególnie że w tym miejscu możemy liczyć na dodatkowe atrakcje dla uczestników, które byłyby niemożliwe do zrealizowania w mieście.

 

 

Na co więc możemy liczyć, organizując wydarzenie w Zamku Kliczków?

 

 

Przede wszystkim zamek oferuje możliwość rezerwacji noclegów z wyżywieniem. Do dyspozycji gości jest również sauna, basen, siłownia, kort tenisowy, spa czy centrum jeździeckie. W zimowej ofercie na kameralne pobyty szkoleniowe dolny Śląsk gratis dodawana jest sala konferencyjna z wyposażeniem oraz kulig dla uczestników. Ponadto obowiązują również promocyjne ceny pokoi. Nie zapominajmy również o tym, że, konferencja w takich wnętrzach i otoczeniu to prawdziwa przyjemność.