Jarmark Bożonarodzeniowy 2020 w Zamku Kliczków

Jarmark Bożonarodzeniowy 2020 | 05-06.12.2020 | Zamek Kliczków

Wśród pachnących świerków, aromatycznych pierników, melodii kolęd – poczuj czar i magię Świąt Bożego Narodzenia w Kliczkowie.

 

W grudniowy weekend Zamek Kliczków zaprasza Wszystkich na Jarmark Bożonarodzeniowy w Zamku. Znajdziecie u nas stoiska z regionalnym rękodziełem, domowe przetwory i wypieki oraz tradycyjne akcesoria świąteczne, jak stroiki, wianki i ozdoby choinkowe, które do każdego z domów wniosą świąteczny klimat.

 

 

Dla naszych najmłodszych przygotowaliśmy wiele niespodzianek i atrakcji oraz wizytę Świętego Mikołaja! Przyjdźcie, zobaczcie i dajcie się oczarować w ten magiczny czas!

 

Chcesz wraz z nami tworzyć atmosferę świąt – produkujesz własne wyroby spożywcze, ceramikę, ozdoby świąteczne i chciałbyś stać się naszym wystawcą?


Zapraszamy rzemieślników, rękodzielników, artystów, twórców i handlowców do wzięcia udziału w Jarmarku Bożonarodzeniowym w Zamku Kliczków i zaprezentowania oraz sprzedaży swoich wyrobów na terenie kompleksu parkowo-zamkowego w Kliczkowie.

Wszelkie zgłoszenia prosimy wysyłać:

Szanowni Państwo, ze względu na panujący stan pandemii oraz w trosce o dbałość, bezpieczeństwo i zdrowie naszej załogi oraz innych gości i odwiedzających, prosimy aby wszystkie osoby wykazujące symptomy przeziębienia lub grypy wstrzymały się od przyjazdu do Zamku Kliczków i Folwarku Książęcego.

 

Dyrekcja Zamku Kliczków zastrzega sobie prawo do odmówienia świadczenia wszelkich usług (Hotel, Thalgo SPA, restauracja, kawiarnia, Stajnia Książęca i inne usługi towarzyszące) osobom, które będą przejawiać symptomy przeziębienia lub grypy, takie jak kaszel, katar bądź podwyższona temperatura ciała, dotyczy to zarówno osób dorosłych jak i dzieci.

 

Prosimy o uszanowanie powyższego. Bądźmy bezpieczni razem.

 

 

Serdecznie zapraszamy do Zamku Kliczków!