Majówka Historyczna 2020

Majówka Historyczna 2020 | 1.05.2020 | Zamek Kliczków

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na Majówkę Historyczną, która będzie organizowana w Zamku Kliczków 1 maja 2020 roku. Szczęk mieczy, tętent końskich kopyt, lśniące zbroje, rekonstrukcje walk i bitew historycznych oraz konkursy i pokazy przeniosą Państwa w odległe czasy rycerzy, księżniczek, zbrojnych krucjat, dzielnych wojowników i walk, które na zawsze zmieniły bieg historii Polski to wszystko w Zamku Kliczków. To idealny pomysł na weekend majowy w Zamku!

Maj to wyjątkowy miesiąc w roku, podczas którego do Kliczkowa przybywają rycerze, husarze, ułani i inni zbrojni, aby przenieść się w czasie do zaprzeszłych stuleci. Corocznie w Zamku Kliczków organizowana jest wielka Majówka, a w tym roku będzie to wydarzenie wyjątkowe! Spędź majówkę z całą rodziną w Kliczkowie!

 

Wydarzeniu towarzyszą najróżniejsze atrakcje dla dzieci i dorosłych, festyn grillowy w Zamku Kliczków oraz festiwal lokalnego rzemiosła i arcydzieła. Zapraszamy Państwa wraz z pociechami do Zamku Kliczków na majówkę z dziećmi. Tylko u nas jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki przeniesiecie się w czasie o kilka stuleci wstecz i będziecie mogli doświadczyć historii Polski w jeden dzień. To będzie widowisko! Nie może Was zabraknąć!

 

Jeśli jeszcze zastanawiacie się gdzie wybrać się na majówkę i majowy weekend? Odpowiedź jest prosta – do Zamku Kliczków. Tylko u nas czekają na Was specjalne oferty i promocje na weekend majowy!

 

Zapraszamy rzemieślników, rękodzielników, artystów, twórców i handlowców do wzięcia udziału w Majówce Historycznej w Zamku Kliczków w dniu 01.05.2020 (PIĄTEK) i zaprezentowania oraz sprzedaży swoich wyrobów na terenie kompleksu parkowo-zamkowego w Kliczkowie.

Wszelkie zgłoszenia prosimy wysyłać:

WSZYSTKICH ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY I WSPÓLNEJ ZABAWY PODCZAS MAJÓWKI!

Znajdź nasze wydarzenie na Facebook’u - KLIKNIJ TUTAJ