Majówka Historyczna w Zamku Kliczków 2022

Majówka Historyczna 2022 | 30.04-03.05.2022 | Zamek Kliczków

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na Majówkę Historyczną, która będzie organizowana w Zamku Kliczków w dniach 30.04-03.05.2022. To idealny pomysł na weekend majowy w Zamku Kliczków!

 

Maj to wyjątkowy miesiąc w roku, podczas którego do Kliczkowa przybywają rycerze, husarze, ułani i inni zbrojni, aby przenieść się w czasie do zaprzeszłych stuleci. Corocznie w Zamku Kliczków organizowana jest wielka Majówka, a w tym roku będzie to wydarzenie wyjątkowe! Spędź majówkę z całą rodziną w Kliczkowie! 

Wydarzeniu towarzyszą najróżniejsze atrakcje takie jak:, obóz rycerski, wystawy tematyczne, kramy rzemiosła dawnego, festyn grillowy oraz strefa dla dzieci. Zapraszamy Państwa wraz z pociechami do Zamku Kliczków na majówkę z dziećmi. Tylko u nas jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki przeniesiecie się w czasie o kilka stuleci wstecz i będziecie mogli doświadczyć historii Polski w jeden dzień.  To będzie widowisko! Nie może Was zabraknąć!

Podczas Majówki Historycznej w Zamku Kliczków będziemy się bawić w rytmach zespołu Żniwa grającego pagan folk – elementy muzyki dawnej i współczesnej. W tym roku Majówka Historyczna w Zamku Kliczków będzie wyjątkowo uskrzydlona dzięki gościom ze Skrzydlatej Ferajny! Skrzydlaci przyjaciele zagoszczą w murach naszego Zamku, będzie można poznać ich zwyczaje, zobaczyć z bliska olbrzymie sowy oraz zrobić pamiątkowe zdjęcie. 

Jeśli jeszcze zastanawiacie się gdzie wybrać się na majówkę i majowy weekend? Odpowiedź jest prosta – do Zamku Kliczków. Tylko u nas czekają na Was specjalne oferty i promocje na weekend majowy!

Zapraszamy rzemieślników, rękodzielników, artystów, twórców i handlowców do wzięcia udziału w Majówce Historycznej w Zamku Kliczków,  zaprezentowania oraz sprzedaży swoich wyrobów na terenie kompleksu parkowo-zamkowego w Kliczkowie.

Wszelkie zgłoszenia prosimy wysyłać:

WSZYSTKICH ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY I WSPÓLNEJ ZABAWY PODCZAS MAJÓWKI!