Nocne zwiedzanie zamku

Masz ochotę na odrobinę pałacowej ekstrawagancji? Chcesz spróbować czegoś nowego, czego jeszcze nie próbowałeś? A może masz dość standardowego zwiedzania i masz ochotę na zupełnie nową przygodę? Jeśli na choć jedno z powyższych pytań odpowiedziałeś „TAK” to nocne zwiedzanie zamku jest atrakcją stworzoną dla Ciebie.

Czego możesz się spodziewać?

 

 

W ciągu półtorej godziny odkryjesz rozliczne tajemnice ukryte w naszych średniowiecznych komnatach i poznasz ciekawostki na ich temat. A jeśli będziesz mieć szczęście, to być może spotkasz jednego z duchów będących naszymi stałymi gośćmi. Zapewniamy, że są przyjazne i lubią odwiedziny. Jedno jest pewne — nawet przez krótką chwilę nie będziesz się nudzić.

 

 

Atrakcja dla każdego

 

 

Dlatego już dziś podejmij wyzwanie i wybierz się na nocne zwiedzanie zamku wraz ze swoimi najbliższymi. Możesz zabrać bliskich, przyjaciół, swoją drugą połówkę czy najmłodszych członków rodziny. Zadbamy o to, aby wszyscy bawili się wyśmienicie w blasku księżyca oraz gwiazd. Odkryj zwiedzanie od zupełnie nowej strony i daj się mile zaskoczyć. Obiecujemy, że tę wycieczkę zapamiętasz na długo i będziesz chciał więcej. To jak? Widzimy się po zmroku na pałacowych korytarzach?