Pakiet Wielkanocny 2019

Wielkanoc to nie tylko najważniejsze katolickie święto. To również czas, kiedy przyroda po czasie zimowej stagnacji budzi się do życia. To także najlepszy czas oby odwiedzić Zamek Kliczków położony w przepięknej z punktu widzenia przyrody okolicy.

Co zawiera pakiet wielkanocny 2019?

 

W ramach pakietu goście otrzymują trzy noclegi wraz ze śniadaniami. W cenę wliczone jest również niezwykle uroczyste śniadanie wielkanocne oraz trzy obiadokolacje z live cookingiem będącym dodatkową atrakcją dla gości. Ponadto przewidziane jest również wspólne malowanie tradycyjnych pisanek oraz święcenie wielkanocnych potraw w małym wiejskim kościółku. Te atrakcje zachwycą nie tylko dzieci, ale również dorosłych, w których jak wiadomo, zawsze drzemie coś z dziecka.

 

Dodatkowe atrakcje dla dzieci.

 

Pakiet wielkanocny 2019 zawiera także inne atrakcje dla najmłodszych, dzięki którym nie będą miały ani chwili na nudę. Zdajemy sobie sprawę, że rodzice chcą odpocząć, więc dzieciakom organizujemy np. wielkanocne poszukiwania pisanek w parku pałacowym, spacery i wycieczki w poszukiwaniu wiosny czy zwiedzanie zamku z przewodnikiem. Rodzice w tym czasie mogą odpocząć w pałacowym spa, na basenie, w saunie lub na grill party.