Spotkanie Świąteczne Firmowe

 

Grudzień to bez wątpienia wyjątkowy czas, kiedy większość z nas pieczołowicie przygotowuje się do świąt. Grudzień wprost z naszych domów przenosi swoją magiczną atmosferę do firm. Spotkanie świąteczne firmowe to w wielu przedsiębiorstwach długoletnia tradycja.

Gdzie zorganizować wyjątkowe spotkanie opłatkowe?

 

Zamek Kliczków to idealne miejsce na firmową wigilię. Dostojne średniowieczne komnaty tylko czekają na to, aby ugościć Twoich pracowników iście po królewsku. Oferujemy dyskretną
 i profesjonalną obsługę wydarzenia oraz przepyszną kuchnię. Niezapomniane wrażenia dodajemy gratis.

 

Chcesz więcej?

 

Możemy zorganizować dla Twoich pracowników również zwiedzanie zamku za dnia oraz w godzinach nocnych. A jeśli chcecie zostać z nami nieco dłużej, to możecie wziąć lekcje jazdy konnej, po których wypoczniecie w eleganckich pokojach hotelowych lub skorzystacie z bogatej oferty naszego ekskluzywnego SPA. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zwykłe spotkanie świąteczne trwało nawet cały weekend prawda? Gwarantujemy, że cała kadra pracująca w Twojej firmie nie zapomni chwil spędzonych w Zamku Kliczków na długo. Spotkanie świąteczne firmowe z nami to gwarancja udanej zabawy.