Święta Bożego Narodzenia 2018 oferty

Marzenie o bajkowych świętach towarzyszy nam bez względu na wiek. Park zasypany miękkim śnieżnym puchem. Zapach odświętnie ustrojonej choinki stojącej w blasku świec. Rodzinna atmosfera i niedający się porównać z niczym nastrój zamkowych wnętrz. To wszystko znaleźć można w Zamku Kliczków w Boże Narodzenie. Warto wykorzystać ten wyjątkowy czas na spotkanie z bliskimi przepełnione harmonią i spokojem dającym ukojenie.

Święta Bożego Narodzenia 2018 oferty

 

 

Proponowany przez nas Pakiet Świąteczny daje możliwość wyboru ilości noclegów (trzy lub cztery) zależnie od tego, jak dużą ilością czasu dysponują wszyscy członkowie rodziny? Oferujemy ponadto śniadania i dwie obiadokolacje w formie bufetu szwedzkiego. Spotkamy się z Państwem także na uroczystej kolacji wigilijnej w średniowiecznych zamkowych salach. Dzieci odwiedzi Mikołaj z prezentami. Planowany jest również koncert kolęd, podczas którego będzie można poczuć prawdziwą magię świąt

 

 

Czego jeszcze można się spodziewać?

 

 

Warto również dodać, że w ramach Pakietu Świątecznego organizowane są również warsztaty dla najmłodszych, zajęcia plastyczne oraz kulinarne, jak również mini kino. Ponadto każdy z gości może bez ograniczeń korzystać z siłowni, basenu oraz sauny. Święta Bożego Narodzenia 2018 oferty, których przedstawiliśmy, zdecydowanie warto spędzić w Zamku Kliczków.