Sylwester 2018/2019

Sylwester 2018/2019 można spędzać na wiele różnych sposobów. Nowy Rok można powitać np. na dużej imprezie plenerowej. Można zorganizować coś we własnym zakresie lub wspólnie z przyjaciółmi.

A może inaczej?


 

Mamy dla Ciebie wyjątkową propozycję sylwestrową. Proponujemy, byś na jedną noc przeniósł się do średniowiecznych czasów pełnych niczym nieskrępowanej radości, ogromu rozrywek, bajecznych kreacji i pysznego jadła. Poczuj się jak na wystawnym przyjęciu u Fryderyka Hermana Jana Jerzego będącego hrabią zu Solms-Baruth. Kiedyś zapraszał w mury swojego zamku cesarza Wilhelma II, a teraz zaprasza Ciebie i jesteś dla niego równie ważnym gościem.


 

Czego możesz się spodziewać?


 

Nasz Bal Sylwestrowy to połączenie historii z rozrywką. Gwarantujemy niezapomniane chwile w zabytkowych średniowiecznych wnętrzach, muzykę na żywo, wyśmienitą kuchnię oraz rozliczne atrakcje. A wszystko to w przepięknej bajkowo zimowej aurze. Czego chcieć więcej? Może tylko atrakcyjnych pakietów cenowych, wśród których możesz wybrać ten idealnie dopasowany do swoich potrzeb i oczekiwań. Nie zastanawiaj się więc ani chwili dłużej tylko sprawdź jakie atrakcje dla Ciebie przygotowaliśmy i zarezerwuj swoje miejsce na Sylwester 2018/2019 w Zamku Kliczków.