Sylwester na zamku

Prawie każda mała dziewczynka marzyła o tym, aby zostać księżniczką, nosić przepiękne suknie i mieszkać w zamku jak z bajki. Umówmy się, w naszym codziennym życiu niewiele zostało z tej dziecięcej magii. Jednak mamy pomysł jak odrobinę jej przywrócić.

 

Jak to zrobić?

 

Wystarczy wybrać się na Bal Sylwestrowy na zamku Kliczków. Sylwester na zamku zdecydowanie ma w sobie magie, jakiej nie znajdziemy na żadnej innej imprezie zorganizowanej na powitanie nowego roku. Średniowieczne wnętrza, które niejeden bal widziały, zapraszają swoją elegancją i pięknem. Stoły uginają się pod ciężarem pysznego jedzenia przygotowanego przez najlepszych kucharzy. Muzyka na żywo zachęca do tańca. A rozliczne oryginalne atrakcje sprawiają, że nie ma czasu na nudę.

 

 

Brzmi zachęcająco prawda?

 

 

Gwarantujemy, że to tylko wycinek z tego, co oferujemy naszym gościom. Wybierz więc elegancką suknię, przywdziej garnitur lub frak, jeśli wolisz i spędź sylwester na zamku Kliczków, który otoczy Cię iście baśniową aurą. Już widzimy zazdrosne spojrzenia Twoich przyjaciół, kiedy opowiadasz im o tym pomyśle. Bez obaw, na naszym Książęcym Balu Sylwestrowym znajdzie się miejsce i dla nich, jeśli tylko odpowiednio wcześnie się zdecydują.