Prohlídka Zámku

ZVEME VÁS NA PROHLÍDKU ZÁMKU KLICZKÓW S PRŮVODCEM!

CENA PROHLÍDKY PRO JEDNOTLIVCE:

Dospělí: 35 PLN za osobu

Děti 4-18 let: 25 PLN za osobu

Děti mladší 4 let: zdarma

Individuální prohlídky Zámku Kliczków s průvodcem se konají každý týden od pondělí do neděle

Prohlídky od pondělí do pátku se konají v hodinách 11:00, 13:00, 15:00, a v sobotu a v neděli v hodinách: 11.00, 12.30, 14.00, 15.30

CENA PROHLÍDEK PRO SKUPINY – JE NUTNÁ REZERVACE TERMÍNU PROHLÍDKY PŘEDEM!:

Dospělí: 25 PLN za osobu

Děti 4-18 let: 18 PLN za osobu

Děti mladší 4 let: zdarma

PROHLÍDKY ZÁMKU KLICZKÓW SE POŘÁDAJÍ V POLSKÉM, NĚMECKÉM A ANGLICKÉM JAZYCÍCH

CENA PROHLÍDKY V NĚMECKÉM A ANGLICKÉM JAZYCÍCH:

Dospělí: 45 PLN za osobu

Dziecko 4-18 lat: 35 PLN za osobu

Děti 4-18 let: zdarma

Poznejte historii Zámku Kliczków po setmění, přeneste se do starých časů a objevte tajemství, která skrývají zámecké komnaty.
Čas trvání prohlídky: 1,5 hodiny

CENA PROHLÍDKY ZÁMKU KLICZKÓW JINAK:

Dospělí: 70 PLN za osobu

Děti: 4-18  let: 40 PLN za osobu

Děti mladší 4 let: zdarma

VOLEJTE! +48 75 73 40 700

PIŠTE! RECEPCJA@KLICZKOW.COM.PL

 

Absolwentka Instytutu Artystyczno-Pedagogicznego w Kaliszu na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Z wyróżnieniem ukończyła pracownię malarstwa u prof. Andrzeja Niekrasza. Jej praca dyplomowa prezentowana była w Muzeum Plakatu w Wilanowie na wystawie pokonkursowej na najlepszy dyplom ukończenia studiów w zakresie sztuk pięknych, organizowanej przez Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej w 2005 r. Magister sztuki, grafik komputerowy, animator kultury, kurator. Aktywnie działa w rodzinnym mieście w Gostyniu, inicjując działania kulturalne i edukując artystycznie. Autorka wielu wystaw indywidualnych i uczestniczka ekspozycji zbiorowych oraz plenerów sztuk w Polsce i za granicą. Jej prace znajdują się w prywatnych zbiorach w kraju i poza jego granicami. Malarka wierna jest malarstwu sztalugowemu. Najczęściej uprawia malarstwo olejne oraz akrylowe, chociaż nie stroni od eksperymentu z techniką i formą. Głównymi tematami malarstwa Aleksandry są pejzaż, kobiecy portret symboliczny, konie. To w tej przestrzeni kreuje własny świat wizji i doznań. Gdzie przyroda nie jest traktowana odtwórczo, ale stanowi pretekst do stworzenia dzieła, gdzie przenikają się osobiste sfery myślenia i odczuwania. Obecnie wszystkie prace artystki znajdujące się w Galerii Sztuki Zamku Kliczków zostały sprzedane.