Thalgo SPA

Propozycja strefy SPA&Wellness stanowi świetne dopełnienie oferty rekreacji Zamku Kliczków. Relaksujące, rozluźniające i odprężające zabiegi po wyczerpującym wysiłku fizycznym na korcie lub siłowni są kuszącą perspektywą dla naszych Gości. Na weekend w spa zapraszamy, wszystkich którzy chcą zregenerować swoje siły przed kolejnym intensywnym tygodniem.


W Thalgo SPA nasi Goście spotkają się z wykwalifikowanym i doświadczonym personelem, światowej klasy sprzętem kosmetycznym oraz rozbudowaną ofertą zabiegów pielęgnacyjnych na ciało i twarz. Nasi specjaliści stosują wyłącznie markowe, ekskluzywne kosmetyki, pozwalające w przyjemny i nieinwazyjny sposób poprawić kondycję urody. Z myślą o zróżnicowanych potrzebach Klientów powstała także rozbudowana oferta pakietów.


Strefa urody w Zamku Kliczków pozwala skorzystać z licznych zabiegów odnowy biologicznej – regenerujących, upiększających i odmładzających ciało.

W trakcie pierwszej wizyty Goście odbywają konsultacje ze specjalistami (kosmetyczką, fizjoterapeutą). W ten sposób poznajemy potrzeby
i oczekiwania oraz możemy ustalić odpowiednio pod tym kątem program pielęgnacyjny.

Poprzedni
Następny

TELEFON KONTAKTOWY:

komórkowy: +48 694 416 056
stacjonarny: +48 75 73 40 705

Pakiety Thalgo SPA

Starannie opracowane pakiety Spa to oferta dla osób, które pragną podarować sobie lub swoim bliskim czas na relaks. Hotelowa propozycja obejmuje noclegi w komfortowych pokojach, doskonałe wyżywienie oraz komplet zabiegów, które dostosowane są do potrzeb współczesnych konsumentów. Romantyczny weekend w Spa, odprężenie w środku zimy, prezent dla dziadka i babci – proponujemy zestaw dopasowany do wymagań i oczekiwań różnych gości.

 

 

W naszej ofercie znajdują się pokoje ze specjalistycznym sprzętem do masażu i odnowy biologicznej:

Marka THALGO nieprzerwanie od ponad 50 lat na świecie i od ponad 20 lat w Polsce jest niekwestionowanym liderem SPA i Morskiej Kosmetyki Profesjonalnej. Thalgo jest autorem wielu innowacyjnych receptur opartych na naturalnych składnikach morskich oraz patentów naukowych, które zrewolucjonizowały międzynarodowy, profesjonalny rynek kosmetyczny. Wykorzystuje wyjątkowo dobroczynne właściwości morskiej wody, flory i fauny, tworząc dla Państwa najwyższej klasy preparaty, które każdego roku zdobywają za swoją jakość oraz skuteczność prestiżowe i najwyższe nagrody w Polsce
i na świecie. Dzięki własnym nowoczesnym laboratoriom produkcyjnym spełnia bardzo surowe normy ekologicznej czystości.

 

Thalgo posiada niezwykle bogatą ofertę zabiegów na twarz i ciało, szeroki wachlarz masaży oraz pełną gamę kosmetyków do pielęgnacji domowej.

 

Marka Thalgo to gwarancja prestiżu i profesjonalizmu. Z myślą o naszych klientach zaprosiliśmy więc do urokliwych wnętrz Zamku Kliczków wyjątkowy morski świat – świat Thalgo, w którym każdy odnajdzie drogę do samego siebie.

PROMOCJE:

Zapoznaj się z ofertą przygotowaną specjalnie dla Ciebie i umów na wybrany zabieg już dziś!

* Promocja nie łączy się ze zniżkami w pakietach

* Bony nie łączą się z bonami

* Promocje nie łączą się z bonami

* Promocje nie łączą się z zniżkami z ulotek

* Zniżki z ulotek nie łączą się z bonami

* Promocje nie obowiązują w weekendy i święta