Nasza propozycja strefy SPA stanowi świetne dopełnienie oferty rekreacji Zamku Kliczków. Relaksujące, rozluźniające i odprężające zabiegi po wyczerpującym wysiłku fizycznym na jeździe konnej, rowerach lub siłowni są kuszącą perspektywą dla naszych Gości.

 W THALGO SPA nasi Goście mogą skorzystać z licznych zabiegów odnowy biologicznej – regenerujących, upiększających i odmładzających ciało. Zaopiekowani są przez naszych wykwalifikowanych kosmetologów, masażystów i fizjoterapeutów. 

Znajdziecie Państwo u nas:

Telefon kontaktowy:

 komórkowy: +48 694 416 056
stacjonarny: +48 75 73 40 705

e-mail: spa@kliczkow.com.pl

Previous slide
Next slide
W naszym SPA pracujemy wyłącznie na ekskluzywnej marce THALGO, która nieprzerwanie od ponad 50 lat na świecie i od ponad 25 lat w Polsce jest niekwestionowanym liderem SPA i Morskiej Kosmetyki Profesjonalnej. Thalgo jest autorem wielu innowacyjnych receptur opartych na naturalnych składnikach morskich oraz patentów naukowych, które zrewolucjonizowały międzynarodowy, profesjonalny rynek kosmetyczny. Wykorzystuje wyjątkowo dobroczynne właściwości morskiej wody, flory i fauny, tworząc dla Państwa najwyższej klasy preparaty, które każdego roku zdobywają za swoją jakość oraz skuteczność prestiżowe i najwyższe nagrody w Polsce i na świecie. Dzięki własnym nowoczesnym laboratoriom produkcyjnym spełnia bardzo surowe normy ekologicznej czystości.

 

Pakiety Thalgo SPA

Starannie opracowane pakiety Spa to oferta dla osób, które pragną podarować sobie lub swoim bliskim czas na relaks. Hotelowa propozycja obejmuje noclegi w komfortowych pokojach, doskonałe wyżywienie oraz komplet zabiegów, które dostosowane są do potrzeb naszych Gości.

Zamek Kliczków uczestniczy w programie Ogólnopolska Karta Seniora – obowiązuje rabat 10% na wszystkie usługi Thalgo SPA