O nas

Pośród gęstych Borów Dolnośląskich, przy meandrach rzeki Kwisa znajduje się średniowieczny Zamek… ZAMEK KLICZKÓW.

To wyjątkowe miejsce, gdzie historia i tradycja łączą się z nowoczesnością i technologią, a każda chwila jest magiczna i niezapomniana…

Zamek Kliczków to historyczne centrum konferencyjno-wypoczynkowe. Leży w Borach Dolnośląskich obok Bolesławca u zbiegu autostrad A4 i A18. Znakomicie skomunikowany, a jednocześnie ukryty w leśnej głuszy, jest doskonałym miejscem do aktywnego, zdrowego wypoczynku z całą rodziną.

 

Dysponuje również siedmioma zróżnicowanymi salami konferencyjnymi, a także bogato wyposażonym centrum SPA&Wellness z basenem.

ZAMEK KLICZKÓW TO 219 MIEJSC NOCLEGOWYCH W 88 KOMFORTOWO WYPOSAŻONYCH POKOJACH:

Jest takie miejsce na Dolnym Śląsku, które kusi tajemnicą średniowiecznej historii, przyciąga neorenesansowym pięknem architektury i zarazem nęci doskonałym wyczuciem potrzeb nowoczesnego klienta.

Z dala od zgiełku miasta, wtulony w pejzaż Borów Dolnośląskich, nad wartką rzeką Kwisą stoi od wieków niewzruszenie majestatyczny Zamek Kliczków. Największy tego typu obiekt pałacowo-hotelowy w Polsce, przywrócony do dawnego blasku przez firmę Integer, płynnie łączy poszanowanie historii z bogatą ofertą hotelowo-konferencyjną.

Kuchnia oparta na lokalnych recepturach, fascynujące legendy, kipiąca dookoła zieleń i sąsiedztwo dzikiej przyrody. Najnowocześniejsze sale konferencyjne, bogata oferta SPA, gry plenerowe, lokalne festyny, pokazy rycerskie. To dusza Zamku Kliczków, do którego zapraszamy Państwa wraz z rodziną i przyjaciółmi!

Zamek Kliczków jest miejscem przyjaznym dla zwierząt.