W celu dokonania rezerwacji prosimy o kontakt z Działem Sprzedaży:

Konferencje Dolny Śląsk

W celu dokonania rezerwacji prosimy o kontakt z Działem Sprzedaży:

Sale znajdujące się w Zamku Kliczków:

ZAMEK KLICZKÓW OFERUJE:

Urokliwie położony w samym sercu Borów Dolnośląskich, 5 minut od Bolesławca, Zamek Kliczków stanowi osiągalną dla każdego, a jednocześnie tajemniczą, zieloną enklawę idealną do organizacji konferencji dla firm.

Świetna lokalizacja centrum konferencyjnego pozwoli na szybkie przemieszczanie się między miastami. Doskonałe połączenie zapewniają autostrady: A4 i A18. To tylko około 100 kilometrów do stolicy regionu, Wrocławia, 50 kilometrów do Gorlitz i niecałe 150 kilometrów do Drezna.

Zamek Kliczków znajduje się w odległości od lotnisk:

Wrocław (130km)

Drezno (140km)

Berlin (200km)

Restauracja zamkowa w swoim menu bazuje na lokalnych, tradycyjnych recepturach, zaopatrując się u lokalnych dostawców w produkty najwyższej jakości, dzięki czemu kuchnia zamkowa została uhonorowana certyfikatem Europejskiej Sieci Regionalnego Dziedzictwa Kulinarnego przyznawanym przez Unię Europejską.

Historyczny, doskonale zaadaptowany do potrzeb turystyki obiekt konferencyjny, malownicze otoczenie i szereg atrakcji, to doskonałe miejsce na konferencje biznesowe a także organizację szkoleń, sympozjów oraz wyjazdów integracyjnych. Jako prestiżowy hotel konferencyjny gwarantujemy szereg udogodnień dla prelegentów oraz uczestników, pozwalających skutecznie połączyć pracę z aktywnym wypoczynkiem.

Z myślą o spotkaniach o różnym charakterze przygotowaliśmy niezwykle ciekawe pakiety konferencyjne. Pozwolą one przygotować przerwę kawową dla wszystkich uczestników danego wydarzenia. Proponowane przez nas menu obejmuje zarówno kawę oraz herbatę, jak i poczęstunek drobnymi słodkościami, które z pewnością umilą czas pomiędzy panelami lub blokami spotkań.

Zamek Kliczków posiada 88 pokoi, 219 miejsc noclegowych. Słyniemy z dbałości o tradycję i najwyższą jakość usług. Dlatego też nasze pokoje, wyposażone
w stylizowane meble, zaaranżowane zostały w sposób przemyślany i konsekwentny, dzięki czemu jest to najlepszy hotel na konferencje na Dolnym Śląsku.

Centrum konferencyjne na Dolnym Śląsku posiada osiem sal konferencyjnych. Każda sala konferencyjna jest w pełni wyposażona w sprzęt multimedialny – to ponad 1000m2 powierzchni konferencyjno-wystawienniczej. Wynajem sal szkoleniowych oraz organizacja szkoleń i konferencji w naszym obiekcie konferencyjnym przebiega szybko i profesjonalnie.

W celu dokonania rezerwacji prosimy o kontakt z Działem Sprzedaży: