Czy można wyobrazić sobie lepszy początek dnia niż ten, w którym poranek rozpoczynamy od filiżanki aromatycznej kawy? Podana do stolika, w klimatycznym miejscu, którego zapach jest wypełniony aromatem świeżo mielonych ziaren.
 
 Która zatem kawiarnia może pochwalić się taką historią jak ta znajdująca się w Zamku Kliczków? Stanowiąca nieodłączny punkt zwiedzania
z przewodnikiem z racji swojego wcześniejszego zastosowania – mieści się w dawnej stajni zamkowej. Klasyczny koktajl, przepyszne lody, owocowe sorbety, świeżo wyciskane soki, orzeźwiająca lemoniada czy też esencjonalna kawa, a to wszystko dopełnione smakowitym deserem to idealny przepis zarówno na popołudniową przerwę jak i wieczorny relaks. 
 
W naszej witrynie cukierniczej znajdą Państwo szeroki wybór rzemieślniczych deserów oraz autorskie i sezonowe ciasta, tutaj
z pewnością każdy łakomczuch znajdzie coś dla siebie! W sezonie tętniąca życiem zaś w okresie jesienno-zimowym przepełniona spokojną, urokliwą atmosferą… Tutaj zarówno szybkie espresso jak i delikatne latte niezmiennie smakuje najlepiej. 
 
Wieczorową porą to także idealne miejsce aby z książką w ręku i kieliszkiem Prosecco zanurzyć się w wygodnym fotelu i oddać ulubionej lekturze. Po kolacji lub przed warto spróbować wytrawnych przekąsek, wśród których szczególnie polecamy deskę lokalnych serów podawanych w towarzystwie wybornych bakalii. 

Pozycją obowiązkową dla wszystkich odwiedzjących zamkową kawiarnię, chcących celebrować i rozkoszować się chwilą, jest autorski Rytuał Popołudniowej Herbaty – przy spokojnej muzyce, z filiżanką rozgrzewającej herbaty i kawy oraz zestawem zamkowych specjałów, serwowanych w dwóch wariantach – na słodko i wytrawnie. Wymagana jest wcześniejsza rezerwacja!

Zapraszamy do Kawiarni Zamkowej

Zadzwoń! +48 75 734 07 12

Napisz! rezerwacja@kliczkow.com.pl