BORYRUN – Zamkowy Bieg na Zdrowie

Zapraszamy wszystkich, którzy pragną wziąć udział w niepowtarzalnym wydarzeniu, czerpiąc radość z biegania w otoczeniu pięknej przyrody.

26 MAJA 2024 (NIEDZIELA)


Dołączcie do nas a doświadczycie pięknej scenerii i wspaniałej atmosfery "BoryRun" - biegu na zdrowie!

BORYRUN 2.0
"BoryRun" to nie tylko bieg, to przygoda w otoczeniu malowniczych Borów Dolnośląskich. Trasy zostały starannie wybrane przez doświadczonych leśniczych, którzy z pasją ukazują uczestnikom najpiękniejsze zakątki lasu. Każdy krok podczas naszego biegu to niepowtarzalna okazja do odkrywania naturalnej urody tego regionu. Dla nas liczy się nie tylko rywalizacja, ale przede wszystkim radość z aktywności fizycznej, zdrowy tryb życia i niezapomniane wspomnienia.

ZAMEK KLICZKÓW
Wydarzenie odbywa się w malowniczych Borach Dolnośląskich, pośród, których znajduje się Zamek Kliczków. To wyjątkowe miejsce, gdzie historia i tradycja łączą się z nowoczesnością i technologią, a każda chwila jest magiczna i niezapomniana. Po całym dniu sportowych zmagań jest to idealne miejsce na odpoczynek, relaks i regenerację. Zamek dysponuje bogatą ofertą noclegową, gastronomiczną i rekreacyjną.

BIEGI DLA DZIECI
Zapraszamy do konkurencji przeznaczonych dla dzieci. Aktywność fizyczna ma ogromne znaczenie w prawidłowym rozwoju młodych ludzi. Uczestnictwo w zawodach to nie tylko doskonała forma ruchu, ale również świetna zabawa i okazja do spędzenia czasu w pozytywnej atmosferze. Niech ten dzień stanie się niezapomnianą przygodą pełną radości i energii! Nie przegapcie tej wyjątkowej przygody!

KONTAKT

Sponsoring
Jolanta Sawczak jsawczak@szpitalboleslawiec.pl +48 502 194 830

Kontakt z Mediami
Andrzej Stefańczyk a.stefanczyk@o2.pl
+48 601 571 632

Zamek Kliczków
Tomasz Kopyczyński tomaszkopyczynski@kliczkow.com.pl +48 75 734 07 00

ORGANIZATORZY:

WSPÓŁORGANIZATORZY:

PATRONAT HONOROWY: