Day spa Śląsk

Żyjemy w bardzo wymagających czasach. Dużo pracujemy, mamy niewiele czasu na odpoczynek, a jeśli już go znajdziemy, to chcemy go jak najlepiej wykorzystać. Najlepiej w miejscu, które oferuje wiele różnorodnych możliwości relaksu. Dla takich gości doskonałym rozwiązaniem będzie pobyt na Zamku Kliczków gdzie jednocześnie można wypocząć aktywnie i zrelaksować się skutecznie przed czekającymi nas wyzwaniami dnia codziennego.

 

Spa na Zamku Kliczków

 

 

Centrum odnowy biologicznej znajdujące się w naszym zamku to day spa Śląsk, które reprezentuje światowy poziom w zakresie wykwalifikowanego personelu oraz wysokiej klasy sprzętu przeznaczonego do zabiegów pielęgnacyjnych. Odwiedzając je po raz pierwszy, możesz liczyć na fachową konsultację przeprowadzaną przez specjalistów z zakresu profesjonalnej kosmetyki i fizjoterapii, na podstawie której zaproponujemy Ci zabiegi idealnie dopasowane do Twoich potrzeb, oczekiwań oraz prowadzonego stylu życia.

 

 

Odwiedź nas już dziś

 

 

Nasze day spa Śląsk oferuje szeroką gamę zabiegów, które możesz zakupić w postaci korzystnych pakietów. W ten sposób oszczędzasz pieniądze, jednocześnie nie oszczędzając na swoim zdrowiu oraz doskonałym samopoczuciu.