Dlaczego Sala Balowa Zamku Kliczków jest najlepszym wyborem na przyjęcie weselne?

Ślub i wesele to jeden z najważniejszych dni w życiu. Pragniemy, aby nasi goście mogli miło wspominać ten dzień. Dlatego zadbaliśmy o to, aby nasza oferta dotycząca organizacji ślubu i wesela była dopracowana perfekcyjnie na każdym etapie. Zorganizujemy dla Was prawdziwie królewskie wesele.

Plenerowy ślub w Zamku Kliczków

Oprócz wspaniałego wesela możemy zorganizować również plenerowy ślub, który wszyscy przybyli goście zapamiętają na bardzo długo. O weselne menu zadba nasz wspaniały szef kuchni Mariusz Kucharczak. Oferujemy aż 300 miejsc noclegowych dla zaproszonych Gości. Wesele może odbyć się w jeden z sześciu pięknych sal bankietowych. Para Młoda może wybrać tę, która najbardziej odpowiada jej preferencjom. Jeśli będzie taka potrzeba, można połączyć kilka sal w jedną. Ponadto, istnieje możliwość rezerwacji Zamku na wyłączność. Dzięki temu, Para Młoda może cieszyć się tym wyjątkowym dniem jedynie w gronie rodziny i przyjaciół.

Sala Balowa to doskonałe miejsce na przyjęcie weselne

Wśród naszych sal bankietowych na organizację przyjęcia weselne doskonale sprawdza się sala balowa. Pochodząca z XIX wieku, empirowa bladoróżowo-biała dekoracja ścian i sufitu sprawia, że wnętrze nadaje przyjęciu niepowtarzalnego i eleganckiego charakteru z nutą magii. Organizując wytworne wesele w sali balowej Państwo Młodzi mogą poczuć się niczym para książęca. W sali można korzystać ze światła dziennego, ale istnieje również możliwość zaciemnienia Sali.

Skontaktuj się z nami!
ZADZWOŃ! 75 734 0 700
NAPISZ! rezerwacja@kliczkow.com.pl