Dlaczego warto zorganizować konferencję w Zamku Kliczków?

Zamek Kliczków jest doskonałym miejscem do organizacji konferencji, eventów biznesowych oraz spotkań służbowych. Poznajcie cztery powody, dla których warto przyjechać właśnie tu.

1. Dopasowane do potrzeb

Każda z ośmiu sal konferencyjnych została w pełni wyposażona w sprzęt multimedialny, umożliwiający dogodne przeprowadzenie szkolenia. Sale o różnej wielkości dostosują się do Państwa potrzeb.

2. Dogodna lokalizacja

Centrum konferencyjne znajduje się w miejscu umożliwiającym szybkie poruszanie się między miastami. Łączące miejscowości autostrady A4 i A18 zapewniają doskonałe połączenie. Zamek Kliczków znajduje się także w niewielkiej odległości od lotnisk we Wrocławiu, Dreznie czy Berlinie, umożliwiając klientom biznesowych większych korporacji dojazd z różnych części świata.

3. Komfortowy nocleg

Zamek Kliczków posiada aż 219 miejsc noclegowych, umożliwiających komfortowy wypoczynek podczas kilku dni szkolenia czy wyjazdu integracyjnego. Dzięki temu wyjazd służbowy zapadnie w pamięć również dzięki regeneracyjnemu wymiarowi malowniczych okolic Kliczkowa. Relaks w zielonych, wyciszonych okolicach sprzyja także zwiększeniu efektywności pracy.

4. Biznes i przyjemności

Z myślą o Państwa potrzebach przygotowaliśmy specjalne menu konferencyjne. W jego skład wchodzi kawa i herbata oraz drobne słodkości, umilające czas przerwy kawowej pomiędzy panelami spotkań. Restauracja Boletus uraczy gości niespotykanymi na co dzień regionalnymi smakami, pozwalającymi na odkrycie tradycyjnych potraw kuchni polskiej, co może stanowić dodatkową atrakcję dla zagranicznych kontrahentów. Kuchnia Zamku Kliczków została uhonorowana certyfikatem Europejskiej Sieci Regionalnego Dziedzictwa Kulinarnego, wobec tego mogą mieć Państwo pewność, że serwowane przez kucharzy potrawy są na najwyższym poziomie. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą organizacji konferencji oraz szkoleń biznesowych na terenie Zamku Kliczków