Dolny Śląsk noclegi

Zamek Kliczków to niesamowite połączenie nowoczesności z dawnym stylem i elegancją. Jest to miejsce idealne nie tylko na spotkanie biznesowe czy miłe spędzenie czasu przy posiłku z najbliższymi, ale także na nocleg! Jeśli Twoim odwiecznym marzeniem było poczuć się choć przez chwilę niczym książę czy księżniczka, tutaj możesz je spełnić!

Hotel w Zamku Kliczków oferuje 219 miejsc noclegowych w 89 komnatach. Goście do wyboru mają apartamenty zamkowe, składające się z części sypialnej (łoża z baldachimem) oraz przestronnych salonów. Wyróżnia je stylowa aranżacja oraz meble sięgające XIX w. Hotel oferuje także komnaty zamkowe, które znajdują się w najstarszej części zamku. Dzięki oryginalnemu i stylowemu umeblowaniu oraz rozciągającemu się z okien widokowi na park zamkowy w pokoju panuje niesamowicie romantyczna atmosfera. Odwiedzający mogą także nocować w apartamentach hotelowych, pokojach typu studio oraz pokojach dwuosobowych.

 

Goście mogą skorzystać także z pakietów na dłuższe pobyty, które oprócz noclegu oferują także pyszne śniadania w zamkowej restauracji, obiadokolacje przy lampce wina, pakiet zabiegów SPA, możliwość korzystania z siłowni oraz basenu, bilety wstępu do pobliskich atrakcji oraz wiele innych udogodnień.