Festiwal Biegowy BORYRUN – 26.05.2024

Serdecznie zapraszamy na Festiwal Biegowy BORYRUN - ZAMKOWY BIEG NA ZDROWIE, który odbędzie się w niedzielę 26 maja 2024 r. na terenie Zamku Kliczków. Będzie to wyjątkowe wydarzenie, którego celem jest upowszechnianie wszechstronnej formy ruchu, propagowanie aktywności fizycznej oraz zdrowego stylu życia.

Zapisy uczestników przyjmujemy do dnia 22.05.2024 (środa) do godziny 12:00.

Naszym nadrzędnym celem jest wsparcie profilaktyki zapobiegania depresji, która stanowi jedną z najpoważniejszych przyczyn zaburzeń funkcjonowania w życiu, szczególnie wśród dzieci i młodzieży. Pomimo, iż psychiatria stanowi ważną dziedzinę medycyny, to w dalszym ciągu jest tematem tabu wśród społeczeństwa i to trzeba zdecydowanie zmienić. Bieg z takim przesłaniem umożliwi poszerzyć horyzonty na tematykę tak ignorowaną w społeczeństwie. Sportowa aktywność w urozmaiconej i malowniczej scenerii Borów Dolnośląskich bogatych w niesamowitą faunę i florę, która stanowi odpowiedni mikroklimat dla wysiłku fizycznego, pozwala na naładowanie dodatkowej pozytywnej energii. Zieleń to odpoczynek dla oczu i umysłu od intensywności życia codziennego.

Podczas trwania Festiwalu odbędzie się:

Pytania dotyczące organizacji konkurencji sportowych oraz zapisów na Festiwal Biegowy Boryrun prosimy kierować do Organizatora Sportowego:

Napisz! info@boryrun.pl

Zapraszamy do Zamku Kliczków!

ORGANIZATORZY:

WSPÓŁORGANIZATORZY:

PATRONAT HONOROWY: