Gdzie spędzić wakacje z dziećmi? Odkryj magię Zamku Kliczków!

Zdajemy sobie sprawę z tego, że wakacje z dziećmi wyglądają nieco inaczej niż te spędzane samodzielnie. Infrastruktura Zamku Kliczków została przygotowana w taki sposób, aby rodzinny urlop był czystą przyjemnością. Tak, aby zarówno nasi mali jak dorośli goście wyjechali z Kliczkowa z głowami pełnymi fantastycznych wspomnień.

Atrakcje dla aktywnych w Zamku Kliczków

Zamek Kliczków znajduje się pośród Borów Dolnośląskich u meandrów rzeki Kwisy. Dzięki temu, nasi goście mogą podziwiać piękne krajobrazy i korzystać z uroków przyrody. Okolica Zamku Kliczków to doskonałe miejsce na aktywne spędzanie czasu w rodzinnym gronie. Na gości czekają trasy spacerowe, rowerowe czy biegowe. Doskonałą formą aktywnego wypoczynku są także spływy pontonowe i kajakowe czy wycieczki konne. Dla tych, którzy jeszcze nigdy nie jeździli konno przygotowaliśmy lekcje nauki jazdy konnej w Stajni Książęcej. Oprócz tego, nasi goście mogą korzystać z basenu, kortów tenisowych czy boiska do siatkówki. Z pewnością nikt nie będzie się nudził!

Pakiet wakacyjny w Zamku Kliczków

W ramach pakietu wakacyjnego w Kliczkowie goście otrzymują 7-dniowy pobyt w Zamku Kliczków albo Folwarku Książęcym. Ponadto, gwarantujemy animacje sportowo-ruchowe dla najmłodszych od godziny 10:00 do 14:00. Śniadania i obiadokolacje, dostęp do strefy Wellness oraz do sali zabaw dla dzieci. Cała rodzina może również odwiedzić Zoo w Goerlitz, Zamek Śląskich Legend w Pławnej, czy muzeum ceramiki w Bolesławcu. Dodatkową atrakcją dla najmłodszych są imprezy Disco Kids czy zestaw Małego Odkrywcy do rodzinnej gry terenowej.

Pomysł na wakacje z dziećmi - Zamek Kliczków
Skontaktuj się z nami!
ZADZWOŃ! 75 734 0 700
NAPISZ! rezerwacja@kliczkow.com.pl