Hotele spa Dolny Śląsk

Czy masz czasem ochotę uciec od miejskiego zgiełki i rozkoszować się pięknem przyrody w niebywale urokliwym miejscu? Jeśli tak to koniecznie powinieneś udać się na weekend do hotele spa dolny Śląsk położonego w jakimś ciekawym otoczeniu.

Wiemy nawet gdzie taki znaleźć?

 

 

Położony na dolnym śląsku piękny Zamek Kliczków to jedno z nielicznych w naszym kraju miejsc, które możemy nie tylko zwiedzić, ale również w nim zanocować. Co więcej, w swojej ofercie zamek ten ma również bogatą ofertę zabiegów w pałacowym spa. Zabiegi relaksujące, odprężające, rozluźniające czy upiększające sprawią, że poczujesz się jako nowo narodzony. Doświadczony personel w połączeniu z najnowszym światowej klasy sprzętem i profesjonalnymi kosmetykami jest w stanie zdziałać prawdziwe cuda.

 

 

Jednak to nie wszystko, co znajdziesz w tym miejscu.

 

 

Poza doskonałym zapleczem kosmetycznym Zamek Kliczków to również fantastyczny hotel spa dolny Śląsk ze świetną kuchnią. Ponadto do dyspozycji gości jest również stajnia, siłownia, kort tenisowy, sauna oraz basen usytuowany nietypowo w byłej ujeżdżalni. Zdecydowanie warto odwiedzić to miejsce i skorzystać ze wszystkich atrakcji, jakie oferuje.