Jesteśmy obiektem bezpiecznym higienicznie!

Sytuacja, w której znaleźliśmy się ponad rok temu zaskoczyła nas wszystkich. Dobro i zdrowie naszych gości oraz pracowników stawiamy na pierwszym miejscu, dlatego nieustannie pracujemy nad tym, aby Zamek Kliczków był miejscem bezpiecznym higienicznie. Śledzimy zalecenia dotyczące działania podczas pandemii Covid-19 i na bieżąco dostosowujemy się do wymagań.

Zasady dotyczące higieny w Zamku Kliczków

Osoby przebywające w przestrzeniach wspólnych na terenie Zamku Kliczków muszą posiadać swoją maseczkę ochronną oraz zachować 2 metry odstępu od pozostałych gości i personelu hotelu. Maseczkę można nabyć w sklepiku lub recepcji hotelowej. Do dyspozycji gości udostępniamy także płyny dezynfekujące, które znajdują się m.in. przy restauracji, recepcji, windach hotelowych, na siłowni czy w pokoju zabaw. Do części hotelowej mają dostęp jedynie zameldowani goście.

Regularnie sprzątamy cały obiekt

Obiekt jest regularnie sprzątany i dezynfekowany. Czyścimy powierzchnie dotykowe takie jak klamki, blaty barowe, włączniki światła, poręcze czy uchwyty oraz przestrzeń wspólną jak toalety czy windy. Dezynfekujemy także wyposażenie pokoi, elementy takie jak pilot do telewizora, czajnik czy zestaw do parzenia kawy. Z restauracji można skorzystać w formie Room Service z możliwością zamówienia posiłków do pokoju. Personel hotelu wykonuje swoje zadania w rękawiczkach i maseczce zasłaniającej nos i usta. Zmodyfikowaliśmy również zmiany i stanowiska pracy tak, aby pracownicy spotykali się ze sobą w jak najmniejszym stopniu. Wszystkie działania mają na celu stworzenie bezpiecznego miejsca, w którym miło można spędzić czas.

Obiekt bezpieczny higienicznie - Zamek Kliczków
Skontaktuj się z nami!
ZADZWOŃ! 75 734 0 700
NAPISZ! rezerwacja@kliczkow.com.pl