Bal z Show Burlesque Dance Live Band: „Królewski Karnawał Zmysłów” | 3.02.2024 | Zamek Kliczków

MIEJSCA NA BAL ZOSTAŁY WYPRZEDANE - ZAPRASZAMY NA WALENTYNKI ORAZ NA INNE WYDARZENIA W ZAMKU KLICZKÓW

Jedyne w Polsce show muzyczno-taneczne z najlepszą europejską burleską, wokalistami i bandem na żywo zaprasza na bal karnawałowy Królewski Karnawał Zmysłów w Zamku Kliczków. Ekstrawaganckie widowisko muzyczno-taneczne z wykwintną ucztą, burleską, dancingiem i towarzyszącą wszystkiemu muzyką na żywo, w urzekającej zamkowej atmosferze nasyci Państwa wszystkie zmysły. Utalentowana grupa muzyków, pełne wdzięku tancerki, europejska gwiazda burleski i królowa piękności (Lillet L’amour) zagrają majestatyczny, a zarazem porywający program, przeplatający się kulinarną rozkoszą dla podniebienia. Kulminacją wieczoru jest bal z muzyką na żywo do Przebojów Stulecia, a wszystko w Zamkowej atmosferze godnej królów i królowych.


Książęta i rycerze, księżniczki i królowe przybywajcie do Zamku Kliczków! Show jedynej tego typu ekipy artystycznej zdobywającej publiczność polskich scen na jedynym w swoim rodzaju balu karnawałowym wprost przepełnionym atrakcjami. Przedstawimy Wam program o prawdziwie królewskim charakterze, poświęcony legendom rozrywki z XX wieku. Podczas tańców złamiemy konwenanse, wkroczymy w świat kultowych przebojów, takich jak "We Will Rock You" Queen, "Material Girl" Madonny czy "Diamonds are a Girl's Best Friend" Marilyn Monroe. Odkryjemy również klasyki Franka Sinatry, poruszające utwory Cher i Whitney Houston, w wykonaniu naszych perfekcyjnych wokalistów.

W przerwach między show będziecie Państwo mieli okazję delektować się wystawną kolacją w urokliwych salach balowych Zamku Kliczków, a także zimnymi przekąskami w formie bufetu i wspaniałymi deserami. Dopełnieniem uroczystości będą bąbelki i specjalnie przygotowane na wieczór koktajle dostępne przy zamkowym barze.

Punktem kulminacyjnym karnawałowego pokazu będzie spektakularny występ tancerek, królowej burleski i wokalistów, a wszystko to w towarzystwie zespołu na żywo, który podkreśli blask i splendor Karnawału Zmysłów.

Zapraszamy Państwa serdecznie na to wspaniałe widowisko artystyczne, jedyne w Polsce show z muzyką na żywo, które w tak wykwintnej formie po raz pierwszy zagości w polskim kalendarzu najbardziej wystawnych balów karnawałowych.

CZAS TRWANIA IMPREZY: 19:00 - 2:00

CENY:
- 499 PLN za osobę do 26.12.2023
- 599 PLN do 27.01.2024
- 699 do 3.02.2024 (ostatni tydzień przed balem)

Dress Code: Dress to Impress, istnieje możliwość zakupienia specjalnie przygotowanych masek karnawałowych przed wejściem na Bal.

MIEJSCA NA BAL ZOSTAŁY WYPRZEDANE - ZAPRASZAMY NA WALENTYNKI ORAZ NA INNE WYDARZENIA W ZAMKU KLICZKÓW

Baw się i nocuj w Zamku Kliczków!

Ilość miejsc ograniczona!
Organizatorem Imprezy jest właściciel marki Show Burlesque Dance - Smart Art Sp z.o.o.