W dniach 10-11.02.2024 odbędzie się wyjątkowa sesja fotograficzna – Królewskie Walentynki – sowy i konie w Zamku Kliczków. Organizatorem sesji jest Zielony Kadr, Skrzydlata Ferajna, Atelier Cameleon oraz Zamek Kliczków. Zachęcamy do zapisów! Liczba miejsc ograniczona.

Szczegóły sesji:

 

O organizatorach

Marta Pietrzyk – Autorka wystawy „Uskrzydlone” i strojów na swoje sesje zdjęciowe. Prowadzi studio fotograficzne fotografując i filmując w Polsce i za granicą z mężem Damianem. Nagradzani w światowych konkursach foto-wideo. Studio Zielony Kadr otrzymało Grand Prix w Międzynarodowym Konkursie Filmowym X Edycji International Film Festival in Olszyn „Prison Movie” za film pt: „Pasja Wolności”, 2022. Pani Marta pojawiła się już na antenie min. TVN Turbo, Polsat News, niemieckiej telewizji ZDF, TVP 3, na żywo w  Radio Kraków. Jest autorką niebanalnych projektów charytatywnych i artystycznych. 

Marta Pietrzyk wraz z mężem tworzą Zielony Kadr. Fotografują i filmują na terenie całego kraju i za granicą. Opisując swoją działalność wspominają: „Kieruje nami pasja, dążenie do idealnego ujęcia, ale na pierwszym miejscu zawsze stawiamy na dobrą współpracę i atmosferę. Co wyróżnia Zielony Kadr? Niepowtarzalność projektów fotograficznych i sesji. Organizujemy magiczne maratony fotograficzne w całym kraju szyjąc własne projekty strojów. Kadry powstają przede wszystkim dzięki Waszemu zaangażowaniu i chęciom udziału przybywając licznie z całej Polski. Do wielkiego sukcesu wystarczy jedno świetne ujęcie i pozytywna atmosfera na planie, a o to nie musicie się martwić.”

Skrzydlata Ferajna – edukacja i pasja, pod której szyldem kryje się ok. setka ptaków, a szczególnie te drapieżne skradły serca takim gwiazdom jak Cleo czy Roksana Węgiel. Właścicielem i ludzką częścią Skrzydlatej Ferajny jest Pan Jakub Bokisz. Pionier awiterapii w Polsce otrzymując w 2021 r. certyfikat upoważniający do wyjątkowej terapii – kontaktu ptaków z niepełnosprawnymi osobami. Prowadzi liczne akcje charytatywne. Skrzydlatą ferajnę mogliście Państwo zobaczyć w programie „Mam Talent”, w „Pytaniu na Śniadanie” i teraz już w licznych sesjach Zielonego Kadru. Najbardziej energiczny i niepowtarzalny duet, który aranżuje imprezy oraz sesje w towarzystwie szponiastych – sów i jastrzębi w całej Polsce.

Atelier Cameleon – Krzysztofa Walkiewicz –  to dyplomowana charakteryzatorka teatralno-filmowa, Kreator wizerunku, kolorysta, fryzjer, stylistka. Dołączyła do naszego zespołu na niedzielną sesję z ogromnym przytupem! Zapowiada się totalny ogień! Swoją przygodę z branżą beauty rozpoczęła w 2009 roku. Współpracowała z teatrem „Komedia” we Wrocławiu, Teatrem im. C.K. Norwida w Jeleniej Górze, Operą Wrocławską oraz produkcją ATM, przy realizacji serialu „Pierwsza Miłość”. Miała również przyjemność uczestniczyć w stylizacji modelek do reklam telewizyjnych i pokazów mody oraz sesji zdjęciowych, m.in.: z marką Prepostrevolution czy agencją reklamową Brave Agency. Zajmuje się kreowaniem wizerunku od podstaw. Od lat poprawia samopoczucie kobietom swoją pracą. Panów również zapraszamy.

Galeria zdjęć z poprzednich Maratonów Fotograficznych w Zamku Kliczków

Serdecznie zapraszamy do Zamku Kliczków!