Letnie Półkolonie Jeździeckie w Kliczkowie

W Stajni Książęcej w Kliczkowie organizujemy Letnie Półkolonie Jeździeckie pod hasłem „Wakacje w siodle”.

Serdecznie zapraszamy do spędzenia tego czasu w gronie naszych fantastycznych zwierząt, ze wspaniałą ekipą prowadzącą oraz cudowną atmosferą oraz pięknym otoczeniem.

Na naszych półkoloniach dzieci będą mogły miło spędzić czas na świeżym powietrzu, w otaczających nas lasach Borów Dolnośląskich, udoskonalić swoje umiejętności jeździeckie oraz wiedzę z zakresu obsługi koni, a także zintegrować się z rówieśnikami. 

Nasz program opracowaliśmy zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych jeźdźców. Zawiera w sobie mnóstwo elementów związanych z biomechaniką koni, życiem w stajni oraz teoretycznej wiedzy i dwie jazdy konne dziennie. 

Każdy turnus to 5 dni niezapomnianej przygody! 

Półkolonie trwają od poniedziałku do piątku, zajęcia prowadzone są od 9:00 do 18:00. Dla uczestników półkolonii czekają jazdy konne na spokojnych, bezpiecznych i przyjaznych koniach pod okiem doświadczonych instruktorów. 

Na półkolonie zapraszamy dzieci i młodzież w wieku od lat 8 do 18, zarówno już doświadczonych i których przygoda z końmi dopiero się rozpoczyna. 

Dysponujemy obiektem wyposażonym w duży plac do jazdy konnej z przeszkodami, lonżownik, zaplecze socjalne, przestronną wiatę.

Skontaktuj się z nami już teraz!

Zadzwoń! +48 693 022 441

Napisz! stajniaksiazeca@gmail.com