Noclegi w zamkach Dolny Śląsk

Młodsi i starsi lubią zamki i tajemnice, jakie skrywają. Jednak większość zabytkowych zamków można tylko zwiedzać. Niewiele jest takich, w których można również spać. Nie inaczej jest, jeśli chodzi o dolny Śląsk. Jednakże można znaleźć takie, gdzie oprócz zwiedzania można również wypocząć i oddać się błogiemu relaksowi.

Noclegi na zamkach dolny Śląsk

 

 

Do takich obiektów należy Zamek Kliczków. To absolutnie wyjątkowe miejsce z przepięknym parkiem, doskonałą kuchnią, wygodnymi pokojami oraz bogatą ofertą ekskluzywnego SPA. Poza tym do dyspozycji gości jest również nietypowy basen. Nietypowy dlatego, że urządzono go w miejscu będącego wcześniej ujeżdżalnią. Odwiedzający mogą również korzystać z sauny, siłowni, kortów tenisowych oraz stajni. Jednym słowem wszystko, czego potrzeba dla ciała i ducha znajdziesz dokładnie tutaj.

 

 

Tutaj noclegi na zamkach dolny Śląsk, stają się faktem.

 

 

Nie szukaj więc dłużej, tylko zarezerwuj już dzisiaj pobyt dla siebie i swoich bliskich. Możesz przyjechać na weekend, ferie, święta czy wakacje. Wybór należy do Ciebie. Na każdą okazję znajdziesz u nas doskonałe oferty pakietowe zawierające dodatkowe atrakcje zależne od pory roku.