Obozy konne na Dolnym Śląsku

Obozy konne to doskonała opcja urlopu dla miłośników koni oraz jazdy konnej. Aktywny wypoczynek pozwala zrelaksować się na łonie natury oraz spędzić czas w swój ulubiony sposób, z dala od zgiełku miasta.

 

Zamek Kliczków oraz przyległa do niego Stajnia Książęca oferują specjalne obozy jeździeckie, skierowane dla dzieci. Zajęcia są prowadzone w przyjaznej i bezpiecznej atmosferze. Doskonałe szlaki przez malownicze Bory Dolnośląskie są idealnym miejscem na Dolnym Śląsku do spędzenia czasu przez miłośników jeździectwa. Wyjazd w strony relaksujących dolnośląskich okolic może być doskonałą okazją do nauki jazdy konnej czy poprawy swoich umiejętności. Niejednokrotnie, prowadząc życie pełne pośpiechu, nie mamy czasu ani okazji, by wybrać się do stadniny. Właśnie dlatego pobyt w Zamku Kliczków może być idealnym momentem na spędzenie relaksującego czasu wśród koni oraz podszkolenia się w jeździe konnej.

 

Wyjazd można potraktować niczym obóz konny, gdyż klub jeździecki Brawura działający przy Stajni Książęcej w Kliczkowie prowadzi nabór do szkółki jeździeckiej, przeznaczonej zarówno dla osób początkujących, jak i zaawansowanych. Dla rozpoczynających swoją przygodę z jazdą konną przygotowaliśmy tradycyjną naukę jazdy konnej, zaś dla osób mających wcześniej styczność z jeździectwem przeznaczona jest sekcja sportowa szkółki jeździeckiej. Miłośników historii może ucieszyć natomiast sekcja historyczna, łącząca zamiłowanie do koni z aspektami historycznymi.

 

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Stajni Książęcej Zamku Kliczków.