Okazje na płótnie – kup prace Ireny Kmiecik w specjalnych cenach

Do końca września 2023 w Galerii Sztuki w Zamku Kliczków stworzyliśmy dla Państwa możliwość zakupu dzieł znakomitej artystki Ireny Kmiecik w specjalnych cenach. Obrazy Pani Ireny są już w posiadaniu wielu kolekcjonerów i prywatnych koneserów sztuki. Prace można obejrzeć w recepcji Zamku Kliczków.

 

Irena Kmiecik jest malarką, której  twórczość zawiera się w formie sztuki figuratywnej, abstrakcyjnej. Najczęściej skupia się na postaci ludzkiej, całej sylwetce lub tylko twarzy, które pozbawia wyraźnych proporcji, perspektywy, światła. Emocjonalna treść to podstawowy składnik jej obrazów. Tworzy pod wpływem impulsu bez wcześniejszych analiz i kalkulacji – „To iskra z kosmosu dyktuje temat, ręka nadaje formę, oko weryfikuje i poddaje osądowi”. Z wykształcenia jest nauczycielem, pedagogiem. Nauczała w placówkach artystycznych. Znaczną część życiorysu spędziła na emigracji, na podróżach po świecie.

Previous slide
Next slide

Stwórz własną kolekcję sztuki z dziełami zakupionymi w Galerii Sztuki w Zamku Kliczków – znajdź bezpieczną przystań dla swojego kapitału i wesprzyj wybitnych artystów.

W przypadku zainteresowania zakupem wybranych prac oraz pytań zapraszamy do kontaktu

ZADZWOŃ! 75 734 0 700 lub +48 73 446 3 247

NAPISZ! galeria@kliczkow.com.pl