Organizacja bankietów Śląsk

Czasem zdarza się tak, że potrzebujemy wydać eleganckie i niezwykle wystawne przyjęcie dla zaproszonych gości. Najczęściej powodem jest jakaś konkretna okazja o charakterze biznesowym. Jednakże nie brak również bankietów z okazji prywatnych. Każdy z nich z powodzeniem zorganizujesz na Zamku Kliczków, ponieważ organizacja bankietów Śląsk to nasza specjalność.

Jak to zrobić?

 

 

Niezależnie czy w planach masz bankiet angielski, czyli stojący, bankiet zasiadany, który odbywa się na siedząco czy bankiet amerykański będący połączeniem dwóch pierwszych — jesteśmy w stanie zorganizować, dokładnie to, czego potrzebujesz od przysłowiowego A do Z. W pałacowych wnętrzach posiadamy sale idealnie nadające się do tego celu niezależnie od ilości zaproszonych gości. Oferujemy również elegancki catering dopasowany do okazji przyrządzony przez naszą kuchnię.

 

 

Jednak Zamek Kliczków może dać o wiele więcej.

 

 

Dysponujemy również bazą noclegową w postaci ekskluzywnych pokoi oraz szeregiem atrakcji, które zadowolą nawet najbardziej wymagających gości bankietu. Do dyspozycji jest bowiem spa, siłownia, sauna, Stajnia Pałacowa oraz rozległe tereny zielone, które zachęcają do spacerów. Organizacja bankietów Śląsk w naszym wykonaniu to prawdziwe mistrzostwo, któremu warto zaufać.