Półkolonie jeździeckie

Stajnia Książęca zaprasza na letnie półkolonie do Folwarku Książęcego. Zachęcamy do spędzenia czasu w gronie naszych fantastycznych zwierząt, ze wspaniałą ekipą prowadzącą oraz cudowną atmosferą i pięknym otoczeniem.

Na naszych półkoloniach dzieci będą mogły miło spędzić czas na świeżym powietrzu, w otaczających nas lasach Borów Dolnośląskich, udoskonalić swoje umiejętności jeździeckie oraz wiedzę z zakresu obsługi koni, a także zintegrować się z rówieśnikami.

Nasz program opracowaliśmy zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych jeźdźców. Zawiera w sobie mnóstwo elementów związanych z biomechaniką koni, życiem w stajni oraz teoretycznej wiedzy i dwie jazdy konne dziennie.

Każdy turnus to 5 dni niezapomnianej przygody!

Półkolonie trwają od poniedziałku do piątku w godz. od 9:00 – 18:00.

Dla uczestników półkolonii czekają jazdy konne na spokojnych, bezpiecznych i przyjaznych koniach pod okiem doświadczonych instruktorów. Na półkolonie zapraszamy dzieci i młodzież w wieku od lat 8 do 18, zarówno już doświadczonych i których przygoda z końmi dopiero się rozpoczyna. Dysponujemy obiektem wyposażonym w duży plac do jazdy konnej z przeszkodami, lonżownik, myjkę zewnętrzną, zaplecze socjalne, przestronną wiatę


Zapewniamy:

Skontaktuj się z nami już teraz!

Zadzwoń! +48 693 022 441

Napisz! stajniaksiazeca@gmail.com