Rodzinne ferie zimowe

Ferie zimowe to doskonała okazja do tego, aby spędzić je rodzinnie w magicznym Kliczkowie. Z nami nie będziecie się nudzić, ponieważ wolne chwile wypełnimy Wam atrakcjami, które ucieszą nie tylko najmłodszych

Czego możecie się spodziewać?

 

 

Rodzinne ferie zimowe spędzicie na zwiedzaniu zamku Kliczków, szalonym kuligu po okolicznych malowniczych lasach oraz na przejażdżkach wozem. Zrobimy również ogromne zimowe ognisko i upieczemy na nim kiełbaski. Gwarantujemy, że żadne inne nie smakują jak te upieczone, kiedy wokół śnieg i mróz. Rodzinne ferie zimowe na Zamku! Nasza oferta obejmuje pięć noclegów dla całej rodziny, pyszne śniadania oraz pożywne obiadokolacje w formie bufetu, kulig, zwiedzanie zamku, ognisko oraz animacje, gry i zabawy dla najmłodszych.

 

 

Chwila relaksu

 

 

Kiedy dzieci będą oddawać się niczym nieskrępowanej zabawie, rodziców zapraszamy do strefy Wellness, w której znajdą luksusowe SPA, siłownię, basen oraz saunę gdzie odpoczną od codziennych trosk i znajdą chwilę na relaks w pięknych wnętrzach. Zresztą na tym oferowane przez nas atrakcje się nie kończą. Tak więc nie czekaj, tylko zarezerwuj Wasz rodzinny pobyt już dzisiaj i sprawdź, jak magiczne mogą być nadchodzące ferie zimowe?