Romantyczny weekend na Dolnym Śląsku

Romantyczny weekend na dolnym śląsku to okazja do tego, aby odkryć nowe miejsca i zbudować wspólnie swoje wspomnienia. To również okazja do niczym niezmąconego odpoczynku od zgiełku dnia codziennego, kiedy to często mijamy się w biegu i nie mamy czasu poświęcić naszemu związkowi odpowiedniej ilości czasu.

Zamek Kliczków idealne miejsce na romantyczny wyjazd.

 

 

Niezależnie czy planujesz zaskoczyć swoją drugą połówkę spontanicznym weekendem bez okazji, czy chcesz zaplanować niespodziankę z okazji rocznicy ślubu, czy może chcesz się oświadczyć w romantycznych okolicznościach — pomożemy Ci osiągnąć sukces. Z naszą pomocą romantyczny weekend na dolnym śląsku na zawsze pozostanie w waszej pamięci.

 

 

Na co możecie liczyć?

 

 

Zamek Kliczków ma do zaoferowania znacznie więcej niż tylko ekskluzywne noclegi i wyśmienite posiłki. Do waszej dyspozycji będzie także spa z dużą ilością różnorodnych zabiegów oraz basen, siłownia i sauna gdzie możecie się zrelaksować i oddać błogiemu lenistwu. Jeśli zaś cenicie sobie aktywny wypoczynek, to zapraszamy do naszej Stajni Książęcej, gdzie pod okiem profesjonalistów możecie spróbować swoich sił w jeździe konnej. Nasz rozległy, magiczny park zachęca również do spacerów we dwoje bez względu na porę roku.