Sala na wesele Bolesławiec

Planujecie ślub jednak sala na wesele Bolesławiec jeszcze niewybrana? A może wybór jest tak duży, że nie wiadomo na co się zdecydować? W obu przypadkach mamy doskonałe rozwiązanie. Proponujemy wesele w Zamku Kliczków.

Na co możesz liczyć?

 

 

Zamek to duży obiekt tak więc nie ma znaczenia czy planujecie niewielkie przyjęcie, czy bardzo duże wesele — tutaj jest na to miejsce. Ponadto do dyspozycji gości są wygodne pokoje hotelowe, w których
 z powodzeniem można umieścić wszystkich biesiadników, gdzie będą mogli odpocząć po skończonej zabawie. Obiekt ma również rozległy park idealny wręcz do zorganizowania sesji zdjęciowej. A jeśli macie ochotę na ślub i wesele pod gołym niebem, to również da się zrobić.

 

 

Specjaliści do Twojej dyspozycji.

 

 

 

Pracownicy Zamku Kliczków to prawdziwi weterani i fachowcy w organizacji tego przyjęć, wesel
i bankietów. Dlatego też są w stanie pomóc klientom na każdym etapie organizacji tego złożonego przedsięwzięcia. W razie potrzeby dysponują także sprawdzonym gronem profesjonalistów z zakresu makijażu, fryzjerstwa, a także florystyki. Tak więc sala na wesele Bolesławiec już nie będzie kłopotem, jeśli wybierzesz wesele na zamku!