Sala weselna Dolny Śląsk

O jakim weselu marzysz? Współcześnie pary młode coraz częściej stawiają na oryginalne przyjęcia weselne organizowane w klimatycznych przestrzeniach. Modne są również ceremonie w plenerze, szczególnie że od kilku lat pozwala na nie prawo. Dziś przedstawimy jeden z pomysłów na ciekawe wesele.

Wesele na zamku

 

 

Wyobraź sobie swój ślub oraz przyjęcie w przestronnych pałacowych salach, w których wiele lata temu tańczyły księżniczki i książęta. Czyż nie jest to kusząca perspektywa? Szczególnie że przecież każda kobieta w dniu swojego ślubu chce się poczuć jak prawdziwa królowa balu. Sala weselna dolny Śląsk znajdująca się w Zamku Kliczków to idealne miejsce na taką imprezę.

 

 

Jednak to miejsce oferuje o wiele więcej

 

 

Znajdziesz tutaj nie tylko cudowne pałacowe wnętrza i doskonałą kuchnię, ale również wygodny klimatyczny hotel z wieloma atrakcjami dla gości w postaci spa, basenu, siłowni, stajni czy urokliwego parku otaczającego zamek. Jest to również idealne miejsce na wyjątkową sesję zdjęciową po uroczystości zaślubin. Niewątpliwie jest to sala weselna dolny Śląsk, która zasługuje na uwagę, jeśli chcesz mieć wyjątkowy ślub jak z bajki. Zapraszamy do Zamku Kliczków.