Sale konferencyjne Dolny Śląsk

Zamek Kliczków to miejsce, w którym tradycja łączy się z nowoczesnością, co tworzy niesamowity klimat tego miejsca. Zamek dzięki swojej infrastrukturze jest idealnym obiektem do organizacji konferencji, szkoleń, sympozjów, wyjazdów integracyjnych i spotkań biznesowych. Centrum Konferencyjne posiada aż osiem sal konferencyjnych, z których każda jest wyposażona w potrzebny sprzęt multimedialny.

 

Zamek Kliczków to miejsce, w którym tradycja łączy się z nowoczesnością, co tworzy niesamowity klimat tego miejsca. Zamek dzięki swojej infrastrukturze jest idealnym obiektem do organizacji konferencji, szkoleń, sympozjów, wyjazdów integracyjnych i spotkań biznesowych. Centrum Konferencyjne posiada aż osiem sal konferencyjnych, z których każda jest wyposażona
w potrzebny sprzęt multimedialny.

 

Można wybrać tę, która najbardziej odpowiada klimatowi danego wydarzenia. Sala Dworska jest największa ze wszystkich, pozwala na dużą elastyczność w aranżacji przestrzeni. Sala Teatralna urządzona jest w stylu gotyckim. Drewniane zdobienia i naturalne dzienne światło wpadające przez olbrzymie okna tworzą elegancką i bajkową atmosferę. Sala Balowa jest zaaranżowana
w kolorach bladoróżowym i białym, a jej sufit pochodzi z XIX w. Można poczuć się w niej niczym książęta żyjący w zamku wieki temu. Sala Turkusowa posiada dodatkową przestrzeń w postaci wykuszu wieżowego, który oferuje dodatkowe miejsce szkoleniowe.

 

Biblioteka to pomieszczenie mieszczące się w gmachu dawnej zamkowej biblioteki. Jej atutem jest możliwość całkowitego zaciemnienia. Sala Myśliwska jest doskonałym miejscem do organizacji mniejszego spotkania, jej pojemność to 30 – 40 osób. Sala Kominkowa jest najbardziej kameralną ze wszystkich, może pomieścić jedynie od 12 do 25 osób. Zachwyca pięknymi zdobieniami tworząc atmosferę elitarności i prywatności. Salonik to miejsce o nieco innym wystroju niż pozostałe, jest zaaranżowany w stylu łączącym tradycję oraz współczesność. Ostatnia z ośmiu sal to Sala konferencyjna w Folwarku Książęcym. Jej przestronne położenie oraz niezbędna infrastruktura zapewniają powodzenie każdego organizowanego w niej wydarzenia.