Ślub w plenerze Dolny Śląsk

Ślub w plenerze dolny Śląsk to marzenie wielu nowożeńców. Na szczęście od kilku lat jest to marzenie możliwe do spełnienia. Jednakże, aby je spełnić, trzeba znaleźć na nie odpowiednie miejsce. Idealne zaś byłoby, aby to miejsce dawało także możliwość organizacji wesela na wolnym powietrzu, jak również zakwaterowania gości w eleganckich pokojach.

My znamy takie miejsce — to Zamek Kliczków!

 

 

To niezwykle urokliwe miejsce z bogatą historią. Nasz okazały park to doskonałe miejsce na zorganizowanie romantycznego ślubu oraz wystawnego i stylowego wesela. Nasza kuchnia słynie z regionalnych potraw przyrządzanych ze szczyptą nowoczesności przez utytułowanego szefa kuchni. A pałacowe wnętrza zapraszają gości do wygodnych pokoi. Z nami zorganizujesz taki ślub i wesele w plenerze, że będziecie je wspominać latami.

 

 

Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?

 

 

W naszym zamku można zorganizować także wieczór panieński w eleganckim spa z pysznym jedzeniem oraz piciem, oraz dodatkowymi atrakcjami. Często organizujemy również udane wieczory kawalerskie w pałacowych wnętrzach. Jeśli więc chcesz zorganizować ślub w plenerze dolny Śląsk, to nie zastanawiaj się dłużej i zadzwoń do nas. Wspólnie sprawimy, że ten dzień będzie romantyczny i niezapomniany.