Spiżarnia Folwarczna

 

 Chcielibyśmy Państwu przedstawić nasz autorski pomysł zainspirowany bogactwem naturalnym regionu Borów Dolnośląskich.

 

Znajdą tutaj Państwo szeroki wybór miodów, zarówno tych tradycyjnych jak i z dodatkami, m.in. z kurkumą, płatkami róż, maliną, imbirem, przyprawami korzennymi czy ze szpinakiem, jak również wyroby miodopochodne – świece, propolis, pyłek pszczeli. A ponadto szeroki wybór oliw smakowych – z tymiankiem, czosnkiem czy cytryną, które znajdą zastosowanie w każdej kuchni. Stale poszerzamy asortyment, tak aby sprostać wymaganiom każdego konesera. 

 

Już wkrótce na folwarcznych półkach zagoszczą również nasze autorskie przetwory – m.in. smalec zamkowy, chutney z figą, a także konfitury owocowe. To tylko nieliczne przysmaki, nad którymi stale pracujemy.

 

Produkty, które prezentujemy to przede wszystkim produkty ekologiczne, czerpiące z regionu to co najlepsze. Naszym największym skarbem są wyroby z zaprzyjaźnionych pasiek oraz od lokalnych rolników i gospodarzy.

 

Jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie tutaj coś odpowiedniego dla siebie. Produkty z naszej Spiżarni nadają się również jako prezent dla bliskiej osoby. Serdecznie zapraszamy !

W razie pytań zapraszamy do kontaktu

Zadzwoń! 75 734 0 700

Napisz! zamek@kliczkow.com.pl