Sylwester | 31.12.2023-01.01.2024 | Zamek Kliczków

Wystawne życie pełne rozrywki, bajeczny majątek, średniowieczne mury - właśnie tak wyobrażamy sobie życie arystokracji. Przenieśmy się więc do czasów, kiedy to Fryderyk Herman Jan Jerzy hrabia zu Solms-Baruth zapraszał do swojej posiadłości cesarza Wilhelma II na wystawne uczty.

Brakuje Ci pomysłu na Sylwestra? Zastanawiasz się, gdzie wyjechać i która oferta będzie najkorzystniejsza? Sprawdź Sylwestrową ofertę Zamku Kliczków! Baw się na Balu Sylwestrowym, skorzystaj z wyjątkowych pakietów noclegowych oraz spędź wspaniały czas podczas czterodaniowej serwowanej kolacji degustacyjnej z aperitifem.

Jeśli i Państwo pragną balu, dotknąć historii w lekkim, rozrywkowym wydaniu - zapraszamy do spędzenia Nocy Sylwestrowej w Zamku Kliczków. Piękna okolica otulona puszystym śniegiem, wspaniała zabawa, zabytkowe wnętrza Zamku, wyśmienita kuchnia, muzyka na żywo, fire show, pokaz barmański oraz liczne atrakcje będą składać się na Bal Sylwestrowy w Zamku Kliczków.

.
BILETY NA SYLWESTRA WYPRZEDANE - zarezerwuj miejsce na Bal Karnawałowy, który odbędzie się w dniu 3 lutego 2024. Ponadto w dniu 6 stycznia 2024 Karnawał z Rio przyjeżdża do Kliczkowa i odbędzie się jedyna w swoim rodzaju impreza - Latynoskie Rytmy na Zamku. Szczegóły na temat zbliżających się imprez już wkrótce pojawią się na naszej stronie internetowej. Osoby zainteresowane zapraszamy do śledzenia informacji, które publikujemy.

Spędź Sylwestra i przywitaj Nowy Rok w Zamku Kliczków!

Napisz! zamek@kliczkow.com.pl

Zadzwoń! +48 507 960 041

 

Serdecznie zapraszamy do Zamku Kliczków!