Szef kuchni

Każdy z Was, kto miał okazję spróbować Naszej Zamkowej kuchni zapewne zastanawia się kto odpowiada za jej smak, wygląd i staranność wykonania. Na czele naszej kuchni, serca Zamku Kliczków, stoi skromna, uwielbiana przez wszystkich i nad wyraz empatyczna kobieta - Sylwia Rudkowska. Obdarzona stoickim spokojem, miłośniczka tradycyjnej kuchni polskiej w połączeniu z nowoczesnością.

Z kuchnią zamkową związana jest od 6 lat. Przez ten czas uczestniczyła w licznych szkoleniach i kursach, aby tworzyć kuchnie w oparciu o aktualne trendy. Dzięki dobrodziejstwu Borów Dolnośląskich opiera menu na produktach świeżych, sezonowych od najlepszych okolicznych dostawców. Nie sposób nie wspomnieć również o jej zamiłowaniu do deserów, każdy kto miał okazję spróbować doskonale wie, że zamkowe desery nie mają sobie równych w całej okolicy.

Każde danie, które trafia na stół Naszych Gości jest następstwem ciężkiej pracy, doświadczenia i pasji. Przekonajcie się o tym osobiście. Serdecznie zapraszam, Sylwia Rudkowska.