Texas Weekend w Zamku Kliczków – 1-3.03.2024

Texas Weekend | 1-3.03.2024 | Zamek Kliczków

Czy wiesz z czego słynie drugi pod względem powierzchni stan USA? Sama nazwa pochodzi od słowa taysha, co w plemieniu rdzennych Amerykanów Caddo oznacza „przyjaciele”, często również nazywany jest Stanem Samotnej Gwiazdy na znak republikańskiej niezależności. To właśnie tutaj znajduje się największy ogród różany świata, gdzie znajduje się około 38 tys. krzewów.

Miejsce to słynie z odważnych kowbojów, odbywających się zawodów rodeo czy też legend na temat Wielkiej Stopy. Zapraszamy do Zamku Kliczków, gdzie zabierzemy was w magiczną podróż do Ameryki Północnej, oddalonej o 9 tys. kilometrów. Kulinarnie zapewnimy najlepsze Chili con Carne w tej szerokości geograficznej, a ponadto najróżniejsze tacos czy tortille!

W naszych barach będziecie mogli spróbować tradycyjnych amerykańskich drinków, a wśród nich m.in. Cosmopolitan, czy też Margarity! Zabierzemy Was w daleką podróż by móc wszystkimi zmysłami, choć na chwilę, znaleźć się w odległym Teksasie.

W czasie wydarzenia będziecie mogli Państwo skorzystać z westernowych przejażdżek konnych oraz wagonetką. Do wypożyczenia zamiast kasków do jazdy konnej będą kapelusze kowbojskie.

Podczas kolacji w dniu 1.03, 2.03 oraz 3.03 czas uprzyjemnią Państwu występy gitarowe w wykonaniu Pana Ireneusza Irlika. Start występu o godzinie 17:30, czas trwania: 2 godziny z przerwami.

Zapraszamy do Zamku Kliczków!

Napisz! zamek@kliczkow.com.pl

Zadzwoń! +48 75 734 0 700