Voucher Zamku Kliczków – Spraw przyjemność bliskiej osobie!

Jeśli nie masz pomysłu na prezent dla bliskiej osoby, idealnym wyborem może być voucher Zamku Kliczków. Ten nietypowy podarunek to doskonała propozycja dla spragnionych przygód i niecodziennych wrażeń, a także zainteresowanych poznawaniem rodzimych skarbów kultury.

 

Wybierz odpowiedni prezent

 

Vouchery Zamku Kliczków obejmują: romantyczny pobyt w Zamku, weekend dla dwojga, pakiet antystresowy, voucher dla przyjaciółek w zamkowym SPA, a także rozmaite całodniowe oferty zamkowego SPA, zarówno dla pań, jak i panów. Sprezentowanie przyjaciółce vouchera na zabiegi detoksykujące, odmładzające, wyszczuplające czy po prostu relaksujące, zachwyci każdą dbającą o siebie kobietę – w szczególności te, które na co dzień prowadzą intensywne życie i nie mają czasu na podobne odstresowanie. Wieczór przyjaciółek w SPA może być doskonałą propozycją na spędzenie wieczoru panieńskiego, pełnego relaksujących zabiegów oraz wspólnie spędzonego czasu.

 

Weekend dla dwojga w Zamku Kliczków stanowi oryginalny podarunek dla pary narzeczonych czy świeżo upieczonej pary młodej, której z pewnością przyda się chwila odstresowania po intensywnym czasie organizacji wesela. Romantyczny pobyt w Zamku może być także doskonałym prezentem urodzinowym dla drugiej połówki, zachętą do wspólnego spędzenia weekendu w oddalonym od gwaru wielkiego miasta, malowniczym Kliczkowie.

 

Każda z wybranych opcji prezentowych zaskoczy i ucieszy Twoich bliskich. Nie wahaj się i spraw przyjemność ukochanym osobom już dziś!