Weekend Dolny Śląsk

Jakie masz plany na nadchodzący weekend dolny Śląsk? Znów dwa dni na kanapie z paczką chipsów? A może zrobisz coś innego? Coś wyjątkowego? Coś, czego do tej pory nie robiłeś? Co ty na to? Spędź weekend w zamku. Tak dobrze czytasz — możesz pojechać na weekend do zamku, który nie tylko zwiedzisz, ale również zanocujesz i skorzystasz z rozlicznych atrakcji.

 

Zainteresowany?

 

 

Zatem czytaj dalej. Zamek Kliczków położony na dolnym śląsku to miejsce absolutnie niezwykłe. Jedno z nielicznych w naszym kraju gdzie w klimatycznych pałacowych wnętrzach znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby prawdziwie odpocząć od codzienności, pracy oraz trosk.

 

 

Na co możesz tutaj liczyć?

 

 

Zamek Kliczków to zarówno hotel z doskonałą kuchnią, jak i luksusowe spa. Ponadto, jeśli zdecydujesz się spędzić weekend dolny Śląsk, w Zamku Kliczków to będziesz mieć do dyspozycji także siłownię, saunę, basen, korty tenisowe oraz stajnię pałacową, w której możesz wziąć lekcje jazdy konnej. Musimy również wspomnieć o przepięknym otoczeniu pałacowego parku i rozlicznych lasach, które tylko czekają, aby po nich spacerować i obcować z przyrodą. To co? Widzimy się w weekend na zamku?