Weekend spa – prezent dla rodziców

Wymyślenie oryginalnego prezentu dla rodziców np. z okazji rocznicy ślubu nastręcza często niemałych problemów. Dzieje się tak dlatego, że rodzice z zasady uważają, że wszystko mają, niczego nie potrzebują i w ogóle to zbędny wydatek. Po drugie często dość mocno osiedli w codzienności i ich życiem rządzi telewizja i obowiązki takie jak sprzątanie czy pranie. W tej sytuacji wybór prezentu staje się jeszcze trudniejszy.

A może wymyślić coś innego?

 

 

Weekend spa prezent dla rodziców to idealne rozwiązanie, które pozwoli na głęboki relaks oraz uwolnienie się od trosk dnia codziennego. Rodzice będą zachwyceni zarówno bogatą ofertą różnorodnych zabiegów na twarz i ciało, jakie znajdą w naszym ekskluzywnym spa. Ponadto idziemy o zakład, że spodobają im się wyjątkowe wnętrza pięknego Zamku Kliczków. Zasmakują z ochotą w naszej pysznej kuchni łączącej regionalne receptury ze szczyptą nowoczesności. A bajkowe otoczenie zachęci ich do długich romantycznych spacerów, które przypomną im młodość.

 

 

Jednak to nie wszystko.

 

 

Do ich dyspozycji będzie również basen, sauna oraz siłownia. Zachęcimy ich także do odwiedzenia naszej Stajni Książęcej. Jesteśmy pewni, że weekend spa prezent dla rodziców będzie dla nich niezapomnianą przygodą, którą będą wspominać cały kolejny rok.