Weekend w spa Dolny Śląsk

Weekend nie musi oznaczać siedzenia na kanapie i oglądania telewizji. Na weekend można przecież wymyślić coś znacznie bardziej przyjemnego dla ciała i ducha. Można na przykład wybrać się do zamkowego spa.

Spa w zamku to istnieje takie coś?

 

Owszem. Z dala od zgiełku wielkiego miasta w niezwykle urokliwym Zamku Kliczków oprócz innych atrakcji można znaleźć również ekskluzywne spa, w którym zregenerujesz siły i wypoczniesz w przepięknych wnętrzach oraz otoczeniu. Najlepiej zabrać ze sobą najbliższą osobę i wspólnie oddać się przyjemności, jaką daje weekend w spa dolny Śląsk. Gwarantujemy, że po takim wyjeździe znacznie łatwiej poradzisz sobie z czekającymi na Ciebie obowiązkami.

 

Co znajdziesz w oferowanym przez nas pakiecie dla dwojga?

 

W skład naszej oferty wchodzą zarówno dwa noclegi w eleganckich pałacowych wnętrzach wraz ze śniadaniami i obiadokolacjami, jak i kojące zabiegu w naszym spa. Masaże i kąpiele dostosowane indywidualnie do skóry pań oraz panów. Ponadto do dyspozycji gości jest również siłownia, basen oraz sauna. Wszystko po to, aby weekend w spa dolny Śląsk przyniósł jak najlepszy odpoczynek i ukojenie zmysłów.