Wieczór panieński w spa Śląsk

Wieczór panieński to wyjątkowa impreza, na którą najczęściej wybiera się jakąś restaurację. Jednak my proponujemy nieco inne spędzenie tego czasu. Wieczór panieński w spa Śląsk zlokalizowanym w przepięknych pałacowych wnętrzach to czas, który przyszła panna młoda i jej przyjaciółki zapamiętają na lata.

 

Jak zorganizować taką imprezę?

 

 

Nic prostszego. Wystarczy zapoznać się z ofertą atrakcyjnych pakietów pobytowych wraz ze spa przeznaczonych specjalnie dla kobiet. Znajdziecie w nich zarówno noclegi, śniadania i obiadokolacje z winem, jak i szereg zabiegów kojących całe ciało. Wieczór panieński w spa Śląsk można więc z powodzeniem nazwać weekendem panieńskim.

 

 

Co znajdziesz wśród zabiegów SPA?

 

 

Podstawą jest peeling solny w kapsule SPA, masaż relaksacyjny ponadto seria zabiegów na twarz obejmująca zarówno peeling, masaż, jak i maseczkę dopasowaną do typu cery. W pakiecie znajdują się również zabiegu na dłonie tj. kąpiel dłoni w białej glince, jak i parafina na dłonie. Dodatkowo uczestniczki weekendu w spa mogą bez ograniczeń korzystać z basenu i sauny znajdujących się w wyjątkowych wnętrzach starej ujeżdżalni, jak i z doskonale wyposażonej siłowni.