Wielkanoc w Zamku Kliczków – Zyskaj rabat – 50%

Nie zwlekaj! Już teraz zarezerwuj nasz pakiet i spędź rodzinne Święta Wielkanocne w Zamku Kliczków!

SPECJALNA OFERTA!!!
PRZY REZERWACJI PAKIETU, POBYT DLA DZIECI GRATIS!!!

(Oferta limitowana czasowo i dostępnością pokoi rodzinnych)

CELEBRUJ ŚWIĄTECZNY CZAS JEDEN DZIEŃ DŁUŻEJ!
ZYSKAJ RABAT -50%
(Na dodatkową dobę z niedzieli na poniedziałek!)


Przeżyjcie wyjątkową Wielkanoc w magicznym Zamku Kliczków, otoczonym wspaniałymi krajobrazami i świeżym, wiosennym powietrzem. To niezrównane miejsce stworzone z myślą o rodzinnych relacjach, gdzie czas płynie wolniej, a sama natura budzi się do życia. Poznajcie niepowtarzalny urok pierwszych dni wiosny, czerpiąc nie tylko radość, ale także pełną harmonię z wspólnie spędzanego czasu w malowniczym otoczeniu przyrody.


Nasze Uroczyste Śniadanie Wielkanocne to prawdziwe kulinarne święto w zamkowym klimacie. Zapraszamy do zanurzenia się w bogactwie tradycji przy elegancko nakrytym stole, obfitującym w regionalne smakołyki oraz starannie wyselekcjonowane dania. W zamkowych salach unosi się niepowtarzalna atmosfera, a każdy kęs stanowi misterną podróż po sprawdzonych i tradycyjnych recepturach.


Po uroczystościach serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej strefy Wellness, gdzie czekają na Państwa komfortowy basen, relaksacyjna sauna oraz siłownia. Dla naszych najmłodszych gości przygotowaliśmy szeroki wachlarz atrakcji, obejmujący m.in. malowanie pisanek czy wspólne pieczenie aromatycznych ciasteczek. W Zamku Kliczków każdy znajdzie coś dla siebie, czerpiąc radość z aktywnego wypoczynku.


Dodatkowo proponujemy niezapomniane atrakcje za niewielką dopłatą. Zakupcie koszyczek ze Święconką Wielkanocną i poświęćcie go w wiejskim kościółku. Dla dzieci organizujemy Wielkanocne szukanie jajek w malowniczym parku zamkowym. Przejażdżki bryczką lub wozem konnym po okolicy, zwiedzanie Zamku z przewodnikiem oraz rodzinne ognisko z pieczeniem kiełbasek – to wszystko czeka na Was w Zamku Kliczków.

Rezerwuj już dziś, by stworzyć wspomnienia na całe życie!


ZAMEK KLICZKÓW
Kliczków 8, 59-724 Osiecznica
tel.: +48 75 734 0 700
e-mail: rezerwacja@kliczkow.com.pl