Wypoczynek z dziećmi

 

Zdajemy sobie sprawę, że wypoczynek z dziećmi musi obfitować w szereg różnorodnych atrakcji, ponieważ upodobania najmłodszych są bardzo rozległe. Dlatego też w naszym zamku zadbaliśmy o to, aby każde dziecko niezależnie od wieku znalazło coś dla siebie i pozwoliło, choć na chwilę odetchnąć rodzicom.

Dla każdego coś wyjątkowego

 

 

Dla tych kochających zabawy na świeżym powietrzu mamy bogato wyposażony plac zabaw zlokalizowany w pięknej scenerii zamkowego parku. Do dyspozycji są także rowery różnej wielkości. Można także skorzystać z szerokiej oferty naszej stajni. Lekcja jazdy konnej dla starszych dzieci czy spokojny spacer na kucyku dla maluchów to atrakcja, którą pamięta się na długo. A jeśli lubicie rodzinne rozgrywki, to zapewne zainteresuje Was boisko do gier plażowych, kort tenisowym piłkarzyki, tenis stołowy i planszówki.

 

 

Ale to nie wszystko!

 

 

Po dniu pełnym wrażeń można się zrelaksować wspólną wizytą na basenie. Na maluchów czeka także sala zabaw, w której mogą oddać się kolorowaniu, przeglądaniu książeczek, oglądaniu bajek na DVD czy beztroskiemu szaleństwu w basenie pełnym kolorowych piłeczek. Wypoczynek z dziećmi w naszym zamku to przepis na udany rodzinny wyjazd, który maluchy będą wspominać miesiącami.